Галуут сумын ИТХ

О.Амарзаяа Нарийн бичгийн дарга
Г.Дүүрэнбилэг ИТХ-ийн дарга

Галуут сумын ЗДТГ

Т.Алтантуяа Засаг даргын Тамгын газрын дарга
С.Баярсайхан Засаг дарга
Б.Батзаяа Засаг даргын орлогч
Ж.Ганчулуун Нийгмийн бодлогын ажилтан
Д.Ганзориг БОХУБ
Л.Эрдэнэчимэг Архив бичиг хэргийн эрхлэгч
М.Дүүрэнбаяр Нярав
Б.Алтангэрэл Жолооч
С.Мөнхбаяр Жолооч
Н.Эрдэнэчимэг Үйлчлэгч
Д.Цэцэгбал Үйлчлэгч
А.Батбаяр Хөдөлмөр эрхлэлт, халамжийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн
Н.Цогбаяр Иргэний бүртгэлийн улсын бүртгэгч
А.Түмэннаст газрын даамал
С.Бадгаа Байгаль хамгаалагч
Ц.Ганчөдөр Байгаль хамгаалагч
Э.Тайванжаргал Багийн Засаг дарга нар
Б.Мөнхжаргал Багийн Засаг дарга нар
Б.Баасанбат Багийн Засаг дарга нар
Г.Мөнхзул Төрийн үйлчилгээний нэгдсэн төвийн бүртгэлийн нэгжийн ажилтан

Галуут сумын Эрүүл мэндийн төв

Б.Ундармаа Эрүүл мэндийн төвийн дарга
Ж.Баттогтох Бичиг хэргийн ажилтан
Ю.Оюунжаргал Дүн бүртгэгч
Г.Ариунцэцэг Их эмч
Ц.Дүүрэнхундага Их эмч
Д.Мөнхзул Эх баригч эмч
А.Энхтүвшин Багийн бага эмч
А.Золзаяа Багийн бага эмч
Т.Тунгалаг Багийн бага эмч
Б.Ундрах Багийн бага эмч
Б.Болормаа Багийн бага эмч
М.Нарантуяа Бусад албан тушаалтан
Б.Эрдэнэцэцэг Бусад албан тушаалтан
Б.Ерөөлт Бусад албан тушаалтан
С.Равдан Бусад албан тушаалтан
Ж.Энхтунгалаг Бусад албан тушаалтан
Т.Энхбаяр Бусад албан тушаалтан
С.Уламбаяр Бусад албан тушаалтан
М.Лхамгарав Бусад албан тушаалтан
А.Оюунжаргал Сувилагч
Л.Дэлгэрмаа Сувилагч
Г.Лхамдэгд Сувилагч
Н.Баттуяа Сувилагч
Б.Жинсүүз Сувилагч
Х.Түвшинжаргал Сувилагч
Л.Минжбадгар Сувилагч
Б.Цэндсүрэн Нягтлан бодогч

Галуут сумын ЕБСургууль

С.Цэгмид Захирал
М.Баяртогтох Бичиг хэргийн ажилтан
Г.Байгалмаа Сургалтын менежер
Л.Адьяапагам Сургалтын менежер
Н.Нямжав Дунд ангийн багш
Н.Бадамсүрэн Дунд ангийн багш
Ш.Дуламжав Дунд ангийн багш
Г.Саранчимэг Дунд ангийн багш
Ц.Отгонбат Дунд ангийн багш
Ч.Даваажаргал Дунд ангийн багш
Н.Доржбал Дунд ангийн багш
Ц.Уранбилэг Дунд ангийн багш
Б.Гансүх Дунд ангийн багш
Ж.Батгэрэл Дунд ангийн багш
Г.Лэгшид Дунд ангийн багш
А.Билэгсайхан Дунд ангийн багш
Д.Батчөдөр Дунд ангийн багш
Г.Оюунчмэг Дунд ангийн багш
Г.Гантогтох Дунд ангийн багш
Д.Эрдэнэбилэг Бага ангийн багш
Д.Мөнхжаргал Бага ангийн багш
О.Оюунбилэг Бага ангийн багш
Б.Тунгалаг Бага ангийн багш
С.Цэрмаа Бага ангийн багш
Г.Сайнбилэг Бага ангийн багш
Б.Байгальмаа Бага ангийн багш
Т.Энхцэцэг Бага ангийн багш
Г.Энхдалай Бага ангийн багш
Л.Энхтүвшин Бусад ажилтан
С.Ариунжаргал Бусад ажилтан
Ч.Ариунаа Бусад ажилтан
Б.Дуламжав Бусад ажилтан
Ц.Байгалмаа Бусад ажилтан
А.Түмэндэмбэрэл Бусад ажилтан
М.Дүүрэнжаргал Бусад ажилтан
Б.Оюунбилэг Бусад ажилтан
С.Ариука Бусад ажилтан
С.Эрдэнэчимэг Бусад ажилтан
Л.Тогтох Бусад ажилтан
Ч.Мөнхзул Бусад ажилтан
Б.Алимаа Бусад ажилтан
Л.Дэлгэрцэцэг Бусад ажилтан
Н.Гомбо Бусад ажилтан
Х.Лхагвасүрэн Бусад ажилтан
С.Ганзориг Бусад ажилтан
А.Партизан Бусад ажилтан
Ш.Намжилмаа Бусад ажилтан
Б.Отгонбаяр Бусад ажилтан
Ж.Түмэндэлгэр Бусад ажилтан
Э.Мянганбаатар Бусад ажилтан
Т.Батэрдэнэ Бусад ажилтан
Ж.Ариунбилэг Бусад ажилтан

Галуут сумын Соёлын төв

П.Болдбаатар Соёлын төвийн эрхлэгч
П.Буджав Бичиг хэргийн ажилтан
Д.Отгонбаатар Орон нутаг судлах ажилтан
Н.Чулуунцэцэг Бүжгийн багш
Э.Уранзаяа Бусад ажилтан

Галуут сумын Цэцэрлэг

Б.Сайнзаяа Эрхлэгч
Э.Ганболд Бичиг хэргийн ажилтан
Г.Мягмаа Багш
Б.Өлзиймаа Багш
Г.Содончимэг Багш
Т.Эрдэнэтогтох Багш
Б.Энхмаа Туслах багш
Б.Өлзийхишиг Туслах багш
Ч.Тунгалаг Туслах багш
М.Лхамэрдэнэ Туслах багш
Б.Оюунтунгалаг Туслах багш
Р.Аюурзана Бусад албан тушаалтан
Э.Оюунцэцэг Бусад албан тушаалтан
Д.Батбаяр Бусад албан тушаалтан
Г.Сэргэлэн Бусад албан тушаалтан
Г.Лхамноржин Бусад албан тушаалтан
Д.Гантулга Бусад албан тушаалтан

Цаг уурын станц

Х.Дүүрэнхундага Дарга
Ж.Оюун-Эрдэнэ Ажиглагч
Б.Гантулга Ажиглагч
Л.Мягмарсүрэн Ажиглагч
Д.Батнасан Ажиглагч

Мандал Ерөнхий боловсролын сургууль

С.Ариунаа Захирал